Wtorek, 26 stycznia 2021 roku;
  • :
  • :
Search

Zapisz się na studia w Humanitas… po zachodzie słońca

Wyższa Szkoła Humanitas zaprasza wszystkich zainteresowanych przyszłych studentów do udziału w trzeciej edycji Nocy Rekrutacji, która w tym roku odbędzie się w nocy z 4 na 5 października w godzinach 21:00 – 1:00. Pracownicy punktu rekrutacji i dziekanatu chętnie pomogą zapisać się na wymarzone studia. Na uczestników czekają dodatkowe bonusy, w tym zniżki na studia.

noc_rekrutacji_2016

Kandydaci będą mogli wybrać studia z szerokiej oferty – między innymi spośród takich kierunków studiów, jak prawo, psychologia, bezpieczeństwo narodowe, administracja, czy BHP. Każdy z nich można studiować w innowacyjnym trybie 3 semestry w rok, dzięki któremu, kosztem krótszych wakacji, można znacznie szybciej uzyskać wymarzony dyplom. Ponadto w ofercie Humanitas znajduje się ponad 50 kierunków studiów podyplomowych.

– Ci, którzy odwiedzą nas w nocy z 4 na 5 października i zapiszą się na studia licencjackie, magisterskie lub podyplomowe, zostaną zwolnieni z opłaty rekrutacyjnej oraz wpisowej. Ponadto kandydaci na studia podyplomowe otrzymają dodatkową bonifikatę w wysokości 100 zł na kierunki niedofinansowane. Pierwszych 10 osób, które pojawią się w punkcie rekrutacji Humanitas może liczyć także na upominki od partnerów naszej uczelni – zaprasza do uczestnictwa Izabela Kieliś, rzecznik prasowy WSH.
Akceptuję
x