• :
  • :
Search

Zagłębie wygrywa z Błękitnymi

Zagłębie Sosnowiec odkupiło swoje winy i w dniu dzisiejszym piłkarze tego klubu na stadionie Ludowym w Sosnowcu pewnie pokonali Błękitnych, wygrywając 3:1.

Na bramki kibice czekali długo. Worek z bramkami rozwiązał się w 59. minucie, wtedy to z rzutu wolnego bramkarza gości pokonał Ninković. Około kwadransa później na 2:0 podwyższył Matusiak, który wykorzystał dobre podanie Araka i strzelił z ok. 10 metrów obok bezradnego bramkarza gości. Chwilę później trzecią bramkę zdobył Wrzesień, który wykorzystał dobre podanie prostopadłe, wszedł w pole karne i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości. W 83. minucie honorowe trafienie odnotowali przyjezdni.

Zagłębie Sosnowiec 3:1 (0:0) Błękitni Stargard Szczeciński

Bramki: 59. Ninković, 72. Matusiak, 78. Wrzesień – 83. Gajda

Zagłębie Sosnowiec: Fabisiak – Sierczyński, Budek, Koprucki, Ninković, Matusiak, Fonfara(90+1, Mularczyk), Ryndak(80, Szatan), Dudek (C), Tylec(64, Wrzesień), Arak(85, Tumicz)