• :
  • :
Search

W Sosnowcu mamy lidera! Zagłębie Sosnowiec 4:0 MKS Kluczbork

W Sosnowcu mamy lidera! Zagłębie Sosnowiec pokonało przed własną publicznością MKS Kluczbork aż 4:0.

Źródło: zaglebie.sosnowiec.pl

Od samego początku piłkarze Zagłębia zaatakowali bramkę gości, jednak brakowało skuteczności. Jednak do szatni zawodnicy gospodarzy schodzili z jednocyfrowym prowadzeniem po bramce Łukasza Matusiaka w 42 minucie. W drugiej połowie meczu Zagłębiacy znacznie podwyższyli poziom i zwiększyli swoją skuteczność.

Zagłębie Sosnowiec – MKS Kluczbork 4:0 (1:0)

Bramki: 1:0 – Łukasz Matusiak (42.), 2:0 – Robert Bartczak (57.), 3:0 – Martin Pribula (64.), 4:0 – Łukasz Matusiak (78.)

Zagłębie: Szumski (46. Fabisiak) – Sierczyński Ż, Najemski, Markowski, Udovicić – Matusiak, Dudek (84. Mularczyk) – Ryndak (56. Bartczak), Nowak, Pribula – Sanogo.

MKS: Pogorzelec – Orłowicz, Brodziński, Kursa Ż, Nitkiewicz – Szewczyk (68. Kubiak), Niziołek, Tunkiewicz (61. Gondek), Olszewski, Swędrowski – Kowalczyk (80. Setla).