Niedziela, 25 października 2020 roku;
  • :
  • :
Search

Silesia Business Roadshow w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach oraz Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny zapraszają młodych przedsiębiorców do 35 roku życia oraz osoby chcące założyć własną firmę do udziału w wydarzeniu w ramach Silesia Business Roadshow. Spotkanie odbędzie się 19 lutego 2015 roku w siedzibie SPNT przy ul. Wojska Polskiego 8.

Silesia Business Roadshow to niezwykły cykl spotkań inaugurujących II edycję Programu ‘Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście’. Wydarzenia odbędą się między 16 a 20 lutym kolejno w pięciu śląskich miastach: Zabrzu, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu z finałem w Katowicach. W ramach roadshow Młodzi Przedsiębiorcy wezmą udział w praktycznym warsztacie Eksperta Programu oraz spotkają się z inspirującą postacią ze świata biznesu.

Podczas wydarzenia w Sosnowcu uczestnicy spotkają się z Panem Maciejem Patrzałek, przedstawicielem firmy Solveere Sp. z o.o., działającej na innowacyjnym rynku prototypowania 3D, który podzieli się swoim bogatym doświadczeniem w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej z młodym pokoleniem przedsiębiorców. Kolejny punkt programu dnia to warsztat Eksperta Programu pn. „Gdzie są Twoi klienci? O kampaniach w sieci.” Praktyczne wskazówki z zakresu prowadzenia kampanii marketingowych w sieci zaprezentuje Kuba Nagórski, współwłaściciel agencji kreatywnej kręci się!.

To już druga odsłona Programu ‘Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście’ autorstwa Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. W kolejnych miesiącach Młodzi Przedsiębiorcy wezmą udział w tradycyjnych spotkaniach w ramach cyklu „Mała Firma – ALL INLUCISVE”. Tematyka zeszłorocznej edycji, która obejmowała 6 obszarów wiedzy (zarządzanie zespołem, marketing i nowe media, prawo, podatki, finanse, sprzedaż) została poszerzona o przywództwo oraz PR. Program został objęty między innymi Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Sosnowca Pana Arkadiusza Chęcińskiego.

Plan Silesia Business Roadshow w Sosnowcu:
09:30 – 10:00 – Rejestracja
10.00 – 11.00 – Spotkanie z przedstawicielem Solveere Sp. z o.o. – Maciej Patrzałek, General Manager
11.30 – 12.00 – Przerwa kawowa
12.00 – 13.30 – Warsztat Eksperta Programu „Gdzie są Twoi klienci? O kampaniach w sieci.” – Kuba Nagórski, Współwłaściciel agencji kreatywnej kręci się!
13.30 – Lunch

Rejestracja:
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji. W celu zgłoszenia swojego udziału, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: http://bit.ly/SBR_Sosnowiec do dnia 16 lutego br.
Decyduje kolejność zgłoszeń – lista uczestników zostanie zamknięta wcześniej w przypadku wyczerpania wolnych miejsc.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Programu: www.mlodyprzedsiebiorca.org. Więcej także na fan page’u Programu: https://www.facebook.com/przedsiebiorcy.

Informacja o programie „Młody przedsiębiorca w nowoczesnym mieście”

sosnowiec 620

Źródło: sosnowiec.pl
Akceptuję
x