Czwartek, 22 października 2020 roku;
  • :
  • :
Search

Rodzice do Teatru!

Chcesz wybrać się do Teatru? Nie masz z kim zostawić dziecka?

„Rodzice do Teatru!” to projekt powstały we współpracy Teatru Zagłębia oraz Ośrodka Twórczego Rozwoju Skrzydlata Żyrafa. Skierowany jest do rodziców dzieci w wieku od 4 do 8 lat. Raz w miesiącu, podczas wybranego sobotniego spektaklu, rodzice mogą przyjść do Teatru razem ze swoim dzieckiem. Podczas gdy dorośli będą oglądać przedstawienie, ich dziećmi zaopiekuje się wykwalifikowana psycholożka i trenerka umiejętności społecznych, Agnieszka Biela, właścicielka Skrzydlatej Żyrafy.

Projekt to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcieliby skorzystać z oferty kulturalnej Teatru, a nie mają z kim zostawić swoich dzieci. Na rodziców i dzieci czekamy w sali Biura Obsługi Widzów.

Zasady korzystania z projektu
W ramach Projektu Teatr zapewnia rodzicom lub prawnym opiekunom, uczestniczącym w spektaklu realizowanym przez Teatr, opiekę i animację zabawy dla ich dziecka (w wieku od 4 do 8 lat) z elementami zajęć teatralnych.

Dziecko może zostać oddane pod opiekę pół godziny przed spektaklem i odebrane nie później niż 15 min. po zakończeniu spektaklu. Oddając dziecko pod opiekę oraz odbierając je, rodzic lub prawny opiekun zobowiązany jest do złożenia odpowiedniego wpisu na liście uczestniczek/ów Projektu.

Uczestnictwo w Projekcie jest bezpłatne, jednak warunkiem uczestnictwa jest posiadanie przez rodzica lub prawnego opiekuna ważnego biletu na spektakl, któremu towarzyszy Projekt a także wcześniejsze zgłoszenie dziecka do udziału w Projekcie pod nr tel. 32 266 11 27 lub na adres bow@teatrzaglebia.pl (decyduje kolejność zgłoszeń/ 10 miejsc).

W Sali dzieci przebywają w obuwiu zmiennym.

Najbliższe terminy spektakli z opieką: „Koń, kobieta i kanarek” / 21.02 18:00

skrzydlatazyrafaPartnerem projektu jest Ośrodek Twórczego Rozwoju Skrzydlata Żyrafa.

Źródło: Teatr Zagłębia
Akceptuję
x