Czwartek, 19 września 2019 roku;
  • :
  • :
Search

Rajd „Odjazdowy Bibliotekarz”

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdecznie zaprasza wszystkich bibliotekarzy, bibliofilów, czytelników oraz pasjonatów rowerów do wzięcia w udziału w rajdzie „Odjazdowy Bibliotekarz”, który odbędzie się 16 maja o 09.15.

Jest to już szósta edycja ogólnopolskiej kampanii, która ma na celu promocję czytelnictwa oraz biblioteki, integracja mieszkańców regionu i środowiska bibliotekarskiego, a także promowanie aktywnego spędzania czasu.

Zgłoszenia do wzięcia udziału w rajdzie „Odjazdowy Bibliotekarz” przyjmowane będą do 7 maja za pośrednictwem formularza, który znajduje się w każdej placówce Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz stronie internetowej www.biblioteka.sosnowiec.pl.
Na stronie internetowej Biblioteki znajduje się także szczegółowy regulamin akcji.

Zbiórka odbędzie się w dniu 16 maja (sobota) o godzinie 09.00 przed siedzibą Filii nr 13 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Krakowskiej 26 (Maczki). Wyjazd o godzinie 09.15.
Meta będzie znajdować się przed siedzibą Biblioteki Głównej przy ulicy Kościelnej 11.

A co w programie?
Oczywiście przejazd w fantastycznym towarzystwie osób zakochanych w literaturze, a także projekcja filmu z Angeliną Jolie oraz losowanie nagród, a na koniec przepyszny i słodki poczęstunek.

Lokalnymi organizatorami rajdu „Odjazdowy Bibliotekarz” są Miejska Biblioteka Publiczna im. G. Daniłowskiego w Sosnowcu oraz Miejski Klub Kultury „Maczki”.
Nagrody sponsorują PROLIB, GIGALAND oraz Miasto Sosnowiec.

odjazdowybi

Źródło: MBP Sosnowiec
Akceptuję
x