Środa, 20 stycznia 2021 roku;
  • :
  • :
Search

O uczeniu się przez całe życie na Wyższej Szkole Humanitas [31.05]

W najbliższy wtorek 31 maja o godzinie 11:00 odbędzie się wykład poświęcony zagadnieniu lifelong learningu, czyli uczenia się przez całe życie. W roli gościa i eksperta podczas wykładu otwartego wystąpi Barbara Dolniak, wicemarszałek Sejmu RP, oraz Joanna Schmidt, wiceprzewodnicząca partii „Nowoczesna” Ryszarda Petru, posłanka na Sejm RP.

O lifelong learning na Humanitasie

O lifelong learning na Humanitasie

Spotkanie, którego gośćmi będą przedstawicielki Sejmu, jest inicjatywą działającego przy Wyższej Szkole Humanitas Uniwersytetu Trzeciego Wieku – instytucji, która poprzez swoje codzienne działania najlepiej wpisuje się w popularną w ostatnich latach ideę kształcenia ustawicznego.

Wykład organizowany w naszej uczelni jest skierowany do wszystkich zainteresowanych osób. Spotkanie z panią wicemarszałek oraz posłanką Joanną Schmidt będzie okazją do zaprezentowania koncepcji lifelong learning również z perspektywy programów unijnych, które z wykorzystaniem funduszy strukturalnych pomagają osobom prywatnym, przedsiębiorcom i instytucjom w finansowaniu działań przyczyniających się do podnoszenia kwalifikacji jednostek ludzkich – tłumaczy Izabela Kieliś, rzecznik prasowy Wyższej Szkoły Humanitas.
Akceptuję
x