Poniedziałek, 16 grudnia 2019 roku;
  • :
  • :
Search

O NAS

O wydawcy

Big MW Entertainment

12.12.2015 roku wydawcą portalu została spółka BIG MW Entertainment Sp. z o.o. z Sosnowca. Jesteśmy przedsiębiorstwem z branży reklamowej, rozrywkowej i medialnej. Chcemy zapewnić Państwu aktualności i rozrywkę najwyższym poziomie. Pragniemy by nasze wiadomości były jak najbardziej pluralistyczne, wolne od wyrażania jedynych „słusznych” poglądów (obojętnie jakie by one nie były), a przede wszystkim aby dotykały Waszych problemów i pomagały je rozwiązywać.
Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu naszego miasta i portalu poprzez podsyłanie ciekawych informacji, udostępnianie naszych treści i bieżące dzielenie się z nami uwagami na temat funkcjonowania Sosnowiczanie.net.
Tworzymy portal dla Was i chcemy to robić z Wami!

O Redakcji:

13925224_1137933402935384_268122872210437217_n

Mateusz Wiatr – redaktor naczelny SosnowiczanieNET, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Zagłębiak od pokoleń, miłośnik Zagłębia – do tego stopnia, że prowadzi portal pro publico bono. W wolnym czasie trenuje crossfit, czyta książki o finansach i ekonomii oraz uczy się języków obcych. Inicjator akcji „Dumni Sosnowiczanie” oraz „Sosnowieckie Debaty Oksfordzkie”, prezes Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Korczaka. Koordynator projektu „Zagłębiowska Akademia Liderów.

Odbył staże m.in. w Narodowym Banku Polskim, Ministerstwie Skarbu Państwa, posiada doświadczenie w dziale wycen i analiz oraz konsultingu biznesowego.

Akceptuję
x