Wtorek, 26 stycznia 2021 roku;
  • :
  • :
Search

Kupując bilet wcześniej oszczędzasz!

Na najbliższy mecz Zagłębie Sosnowiec – ROW Rybnik zarząd klubu Zagłębie przygotował specjalną promocję dla swoich kibiców. Kupując bilet wcześniej (do piątku włącznie) kibic zaoszczędzi. Bilety na trybunę krytą będą obniżone do 14 zł (nie dotyczy biletów ulgowych oraz zniżkowych), natomiast bilet na trybunę odkrytą w przedsprzedaży kosztować będzie 6 zł. Obniżka ma na celu zmniejszenie kolejek przed kasami, co usprawni wejście na stadion w dniu meczu.

Jednocześnie w związku z koniecznością uruchomienia dodatkowych stanowisk i zwiększeniem zatrudnienia osób do obsługi oraz ochrony, w dniu meczu bilety będą niestety droższe. W sobotę kibice zapłacą 18 zł (trybuna kryta) i 10 zł (trybuna odkryta).

Bilety można kupić codziennie (od poniedziałku do piątku) w restauracji 3Kolory (od 10.00 do 20.00) a w czwartek i piątek uruchomiony zostanie także POK (od 16.00 do 20.00). Bilety można zakupić również przez internet.

Dołączamy się do prośby klubu i zachęcamy do wcześniejszego zakupu wejściówek, dzięki czemu w dniu meczu będą Państwo mogli uniknąć kolejek w kasach.

Źródło: Zaglebie.eu
Akceptuję
x