Niedziela, 24 stycznia 2021 roku;
  • :
  • :
Search

Koncert SPECIAL TRIO

19 marca restauracja Magiel Kulinarny przy ulicy Warszawskiej 5A zaprasza na magiczne wydarzenie – koncert jazzowy SPECIAL TRIO.
62670_605549222913539_605727621812118009_n

Już dziś o godzinie 19:30 mury Magla Kulinarnego wypełni niezwykły akustyczny mainstream rodem z Nowego Jorku w wykonaniu genialnego Eda Cherry i polskich muzyków jazzowych – Adama Kowalewskiego i Arka Skolika.

Ed Cherry to gitarzysta jazzowy i muzyk studyjny. Współpracował z takimi sławami, jak DizzyGillespie, John Patron, Henry Threadgill czy Paula West.

Adam Kowalewski – absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Obecnie wykłada w klasie kontrabasu i gitary basowej na wydziale, który sam ukończył.
Współpracował z m.in. Leszkiem Możdżerem, Tomaszem Stańko, Jarosławem Śmietaną, czy Adamem Pierończykiem. Występował u boku gwiazd, takich jak Eddie Henderson, Steve McCraven, Dolph Castellano, Karin Krog czy Wolfgang Puschnig.

Arek Skolik – perkusista jazzowy, aranżer i kompozytor posiadający niezwykły muzyczny temperament i doskonały warsztat. Jest uważany za jednego z najlepszych perkusistów jazzowych w Polsce według pisma „Jazz Forum”.
Współpracował m.in. z Piotrem Baronem, Stanisławem Soyką, Ireneuszem Dudkiem, Tymonem Tymańskim czy Andrzejem Urnym.

Bilety do nabycia w restauracji Magiel Kulinarny.
Akceptuję
x