Wtorek, 19 stycznia 2021 roku;
  • :
  • :
Search

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, w sklepach Bike Atelier w Sosnowcu i Dąbrowie Górniczej odbędą się zawody na specjalnych rowerach stacjonarnych, w których wystartować będą mogły wyłącznie panie.

– Zmagania rozegrane zostaną na tzw. trenażerach kolarskich. Będą one podłączone do monitora i wyświetlana na nim będzie rzeczywista trasa znana z prestiżowych wyścigów. Obciążenie będzie rosło lub malało wraz ze zmianą wirtualnego terenu. Łącznie do pokonania będzie kilka kilometrów – mówi Jacek Kotarski, manager sklepu Bike Atelier w Sosnowcu.

W Sosnowcu rywalizacja prowadzona będzie w sobotę, 5 marca, w godzinach 10:15-13:30. Zawodniczki, które chcą wziąć udział, powinny zgłosić się do czwartku, 3 marca, do godziny 18 (ul. 3 Maja 1, 32 266 53 12, sosnowiec@bikeatelier.pl). Będą się one ścigać na krótkiej, 4-kilometrowej trasie o płaskim ukształtowaniu terenu. Wszystkie startujące panie mogą spodziewać się prezentu i kwiatów, a najszybsze otrzymają dodatkowe nagrody.

W Dąbrowie Górniczej zawody rozegrane zostaną 12 marca (sobota), w godzinach otwarcia sklepu (godz. 10-14). Trasa także będzie liczyć ok. 8 kilometrów, a nagrodzone zostaną 3 najlepsze zawodniczki. By wystartować również należy zgłosić się bezpośrednio do salonu (al. Piłsudskiego 34/643, 32 260 06 76, dabrowa@bikeatelier.pl)

We wszystkich trzech wyścigach organizatorzy zapewniają rowery z pedałami tradycyjnymi (platformowe) lub Shimano SPD. W przypadku posiadania butów z innym systemem należy przynieść własne buty i pedały.

dk20162
Akceptuję
x