Czwartek, 19 października 2017 roku;
  • :
  • :
Search

Zwycięstwo Zagłębia z Pogonią Siedlce. Konflikt w Zagłębiu? „W ogóle ze sobą nie rozmawiamy…”

W ostatnim meczu wyjazdowym Zagłębie Sosnowiec wygrało z Pogonią Siedlce 0:2. Kolejne sukcesy stoją pod znakiem zapytania. Konflikt w Zagłębiu?

pilkazaglebiesosnowiec

Piłkarze Zagłębia zastosowali pressing już od pierwszej minuty – w 39. minucie Arkadiusz Najemski zdobył bramkę po dośrodkowaniu Martina Pribuli.
W ostatniej minucie meczu piłkę w siatce umieścił Tomasz Nowak.

Widoczny jest konflikt w Zagłębiu – na pytanie dziennikarza Polsatu Sport o konflikt Sebastian Dudek odpowiada „Konfiktu nie ma, bo osoba, która nas prowadzi praktycznie z nami nie rozmawia.”

Sebastian Dudek wyraził swoje niezadowolenie: Jestem tutaj przez dwa i pół roku i gram w 98% spotkań w pierwszym składzie i pełnię rolę kapitania i tak się nie robi, że sadza się bez żadnego słowa na ławce rezerwowych.