Sobota, 23 stycznia 2021 roku;
  • :
  • :
Search

Zwycięstwo Zagłębia z Pogonią Siedlce. Konflikt w Zagłębiu? „W ogóle ze sobą nie rozmawiamy…”


W ostatnim meczu wyjazdowym Zagłębie Sosnowiec wygrało z Pogonią Siedlce 0:2. Kolejne sukcesy stoją pod znakiem zapytania. Konflikt w Zagłębiu?

pilkazaglebiesosnowiec

Piłkarze Zagłębia zastosowali pressing już od pierwszej minuty – w 39. minucie Arkadiusz Najemski zdobył bramkę po dośrodkowaniu Martina Pribuli.
W ostatniej minucie meczu piłkę w siatce umieścił Tomasz Nowak.

Widoczny jest konflikt w Zagłębiu – na pytanie dziennikarza Polsatu Sport o konflikt Sebastian Dudek odpowiada „Konfiktu nie ma, bo osoba, która nas prowadzi praktycznie z nami nie rozmawia.”

Sebastian Dudek wyraził swoje niezadowolenie: Jestem tutaj przez dwa i pół roku i gram w 98% spotkań w pierwszym składzie i pełnię rolę kapitania i tak się nie robi, że sadza się bez żadnego słowa na ławce rezerwowych.

Link do wywiadu na PolsatSport.pl: LINK

Pogoń Siedlce – Zagłębie Sosnowiec 0:2 (0:1)
0:1 – Arkadiusz Najemski 9′
0:2 – Tomasz Nowak 90′

Pogoń Siedlce: Misztal – Lewandowski (80′ Kurbiel), Jędrych, Żytko, Chyła – Makowski (71′ Paczkowski), Burkhardt – Świerblewski (57′ Demianiuk), Tomasiewicz, Bajdur – Gołębiewski.

Zagłębie Sosnowiec: Szumski – Sierczyński, Najemski, Wiktorski, Wilk (84′ Udovićić) – Matusiak, Nowak – Bartczak (21′ Ryndak), Łuczak (79′ Dudek), Pribula – Matić.

Źródło: Polsatsport.pl
Akceptuję
x