Czwartek, 21 stycznia 2021 roku;
  • :
  • :
Search

Szkoda czasu na siedzenie w domu!

Już dzisiaj startuje pierwszy wiosenny weekend. Nie warto więc siedzieć w domu. Sosnowieckie kluby przygotowały ciekawe imprezy z okazji rozpoczynającej się z przytupem (bo zaćmieniem Słońca!) wiosny.

Kashmir

W piątek (20.03) w Kashmirze, trochę wspominkowo, a więc RETRO NIGHTS ♥. Najlepsze hity minionej dekady serwować będzie DYBICZ (Urban Pop, Old School, R&B, Dance). Start 21:00. Wstęp: FREE.

Dzień później (sobota) WELCOME SPRING. Wiosnę będzie można witać przy najlepszych kawałkach Disco House, Vocal House, Club House – o co zadba MARTIN (Buddha Floor) oraz przy staranie dobranej przez LELLE muzyce Urban Pop, Old School, R&B, Dance (Kashmir Room).
Wstęp: do 22 FREE | Panie 10 | Panowie 20. Start: 21:00.
retronights>


Farmacon

L4 Party to propozycja na piątkowy wieczór w Farmaconie. Medyczne klimaty zawładną klubem. O zdrowie imprezowiczów zadba Terapeuta DJ zachęcając do zabawy w rytmach dance i disco.

Dj Oliver Power Tradition of Farmacon Club. Sobotnia impreza łącząca pokolenia bawiące się w Farmaconie od lat. Zagra – niesamowity rodzinny duet dj-ski. Dj Oliver (długoletni rezydent Farmaconu) z DJ Iwo.
Start obu imprez 21:00.
l4party


2Doors

W sobotę w 2Doors koncert promujący najnowszy krążek radomskiego zespołu rockowego – CORRION. „Dla idei” to czwarta płyta kapeli założonej w 2003 roku. Tak jak poprzednie albumy, także ten został bardzo dobrze przyjęty. Pochodzą z niego takie single jak: „Zapach szarości”, „Trzy słowa”, „Trudno uwierzyć”. Corrion zagrał ponad 250 koncertów w Polsce, UK oraz USA, pojawił się także w programie Kuby Wojewódzkiego. Gościem specjalnym będzie CORIA. Bilety w cenie 18zł (przedsprzedaż) oraz 25 zł (w dniu koncertu), do nabycia online – www.ebilet.pl, a także w Fabryce Dźwięku Sosnowiec, No Name Pub i w salonach Empik na terenie całego kraju.
Wejście od godziny 18:00, start 19:00.
carrion


Inferno

W Inferno iście wiosenne klimaty. Ten weekend upłynie pod znakiem Spring Party. Nie zabraknie także irlandzkich niespodzianek, a to za sprawą przedłużonego świętowania Dnia Św. Patryka. Jak zwykle będzie można wyszaleć się na parkiecie, który rozgrzewać będą Dj T-Storm i Dj Dan.
Wstęp na imprezy jest DARMOWY. Pt: 18+ Sob: Panie 18+ Mężczyźni 21+ .
springpart
Akceptuję
x