Sobota, 23 stycznia 2021 roku;
  • :
  • :
Search

Ruszają zapisy do Zagłębiowskiej Akademii Liderów

Od dzisiaj ruszają zapisy do Zagłębiowskiej Akademii Liderów – bezpłatnego projektu edukacyjnego skierowanego do uczniów szkół średnich i studentów uczelni wyższych zamieszkujących teren Zagłębia Dąbrowskiego. Rejestracja trwa do 5 marca.

Zagłębiowska Akademia Liderów - nagłówek

Szkolenia skierowane do przyszłych liderów będą dotyczyć takich zagadnień jak zarządzanie własną marką, autoprezentacja, prowadzenie działalności gospodarczej oraz stowarzyszenia, poprawne pisanie dokumentów aplikacyjnych i wiele innych. Zdobytą w programie wiedzę, doświadczenie i znajomości uczestnicy będą mogli wykorzystać do prowadzenia działalności społecznej i biznesowej, a także do polepszenia swojej sytuacji na rynku pracy. W ramach Zagłębiowskiej Akademii Liderów przewidziane są spotkania z wybitnymi osobistościami z całego Zagłębia Dąbrowskiego.

Na chwilę obecną nie chcemy zdradzać kogo zaprosiliśmy na Zagłębiowską Akademię Liderów – będzie to niespodzianka. Wszystkich prelegentów przedstawimy w ciągu dwóch tygodni, jednak już teraz zachęcamy do aplikowania – deklarują organizatorzy.

Organizatorzy projektu podkreślają, że jednym z głównych problemów Sosnowca jest rosnąca emigracja i starzenie się społeczeństwa.

W 2020 roku Sosnowiec ma mieć prawie 196 tysięcy mieszkańców, a w 2030 roku tylko 173 tysiące – ostrzegają organizatorzy.

Wszystkie szkolenia odbędą się w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym w dniach 18 marca, 1 oraz 8 kwietnia. Rejestrować można się za pośrednictwem strony internetowej http://zaglebieliderow.pl/

Portal Sosnowiczanie.net objął nad wydarzeniem patronat medialny.
Akceptuję
x