• :
Search

Remis w Sosnowcu. Lech Poznań w finale

Wczorajszy mecz Półfinału Pucharu Polski zakończył się remisem 1:1.

Pierwszy mecz w Poznaniu zakończył się porażką 1:0 – jedyną bramkę strzelił Vladimir Volkov w 38 minucie.
Mecz Zagłębia z Lechem stał na wysokim poziomie, zawodnicy często wypracowywali sobie sytuacje podbramkowe, jednak brakowało skuteczności. Po szybkim kontrataku w 70. minucie bramkę dla Lecha Poznań zdobył Maciej Gajos. Po zmianie dwóch zawodników w 79. minucie Zagłębie odżyło, czego konsekwencją była bramka w 83. minucie, którą zdobył Adrian Paluchowski.

Zagłębie Sosnowiec – Lech Poznań 1:1 (0:0)