• :
  • :
Search

Przełamanie Zagłębia. Wygrana z Miedzią Legnica.

W ostatnim meczu Zagłębie pokonało Miedź Legnica 1:0. Bohaterem meczu został strzelec jedynej bramki w tym spotkaniu, Martin Pribula.

zaglebie-miedz-legnica

Zagłębie przełamało serię trzech meczy bez zwycięstwa i nareszcie zdobyło 3 punkty w ostatnim pojedynku. Należy pamiętać, że w ostatnich miesiącach była duża rotacja na stanowisku trenera Zagłębia.

Pierwsza połowa meczu nie była emocjonująca, obie drużyny nie potrafiły wykorzystać sytuacji podbramkowych.

Druga połowa meczu należała do Zagłębia. W 60 minucie podanie od Łukasza Matusiaka wykorzystał Martin Pribula, który umieścił piłkę w siatce gości.
Zawodnicy Miedzi mieli okazję wyrównać – Petteri Forsell trafił w poprzeczkę.

Zagłębie nadal pozostaje na pozycji lidera.

Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica 1:0 (0:0)
1:0 Martin Pribula (60.’)

Zagłębie Sosnowiec: Szumski – Budek (46′ Sierczyński), Najemski, Markowski, Udovičić – Matusiak, Dudek – Ryndak, Nowak (85′ Wiktorski), Pribula (63′ Bartczak) – Sanogo.

Miedź Legnica: Kapsa – Bartczak, Midzierski, de Amo Perez, Trifonov – Rasak, Daniel, Forsell, Garguła (56′ Batin), Bartkowiak (77′ Oscar Martin) – Rybicki (84′ Łobodziński).

Źródło: zaglebie.eu