• :
  • :
Search

Przegrana Zagłębia po walce. Zagłębie Sosnowiec 3-5 Olimpia Grudziądz

Zagłębie poniosło pierwszą porażkę w tym sezonie. W weekend przed własną publicznością Zagłębie przegrało 3:5 z Olimpią Grudziądz. Goście już po 18 minutach prowadzili 3:0.

zaglebie

Pierwsza połowa dla Zagłębia była bardzo trudna, jednak po przerwie odzyskali panowanie nad piłką. W czasie drugiej połowy brakowało skuteczności, wiele sytuacji podbramkowych nie zostało wykorzystanych.

Zagłębie Sosnowiec 3-5 Olimpia Grudziądz
Martin Pribula (21′, 66′), Sebastian Dudek (79′) – Marcin Kaczmarek (2′, (52′), Karol Angielski (12′), Kamil Kurowski (18′, 90′)

Zagłębie: 92. Jakub Szumski – 7. Marcin Sierczyński (55, 21. Jakub Wilk), 18. Arkadiusz Najemski, 10. Krzysztof Markowski (87, 87. Dominik Böttcher), 22. Žarko Udovičić – 8. Robert Bartczak, 29. Łukasz Matusiak, 17. Sebastian Dudek, 6. Tomasz Nowak, 19. Martin Pribula – 89. Wojciech Łuczak.

Olimpia: 22. Jakub Wrąbel – 25. Damian Ciechanowski, 24. Matic Žitko, 19. Mariusz Malec, 27.Marcin Woźniak – 99. Damian Michalik (64, 94. Arkadiusz Kasperkiewicz), 8. Kamil Kurowski, 11. Marcin Smoliński (73, 3. Adrian Bielawski), 9. Marcin Kaczmarek, 10. Karol Angielski – 5.Damian Warchoł (58, 6. Adam Banasiak).

Źródło: zaglebie.sosnowiec.pl