• :
  • :
Search

Prezent dla Stadionu Ludowego. Zagłębie Sosnowiec – Wigry Suwałki 2:0

W ostatnim meczu Zagłębie Sosnowiec pokonało Wigry Suwałki 2:0. Był to prezent dla 60-te urodziny Stadionu Ludowego. Strzelcami bramek byli Vamara Sanogo i Dawid Ryndak.

pilkazaglebiesosnowiec

W 7. minucie spotkania pierwszą bramkę dla Zagłębiaków strzelił Vamara Sanogo, natomiast w drugiej połowie do bramki gości trafił Dawid Ryndak w 49. minucie meczu.

Zwycięstwo Zagłębia było formą prezentu dla Stadionu przy ul. Kresowej, który 21 października obchodził swoje 60-te urodziny.

Zagłębie Sosnowiec – Wigry Suwałki 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 – Vamara Sanogo (7′), 2:0 – Dawid Ryndak (49′)

Zagłębie Sosnowiec: Szumski – Sierczyński, Najemski, Markowski, Udovicic – Dudek, Matusiak (78′ Wiktorski), Ryndak, Nowak (90′ Łuczak), Bartczak, Sanogo (68′ Matić)

Wigry Suwałki: Zoch – Bucholc, Remisz, Cverna (66′ Zapolnik), Adu Kwame, Augustyniak (58′ Radecki), Karankiewicz, Kądzior, Gąska, Wroński (75′ Kozak), Adamek