Poniedziałek, 18 stycznia 2021 roku;
  • :
  • :
Search

Popraw swoją sytuacją zawodową i zostań liderem – trwa rekrutacja do Akademii Liderów

Ideą projektu Zagłębiowskiej Akademii Liderów jest przygotowanie przyszłych potencjalnych liderów społecznych z całego Zagłębia Dąbrowskiego do aktywnego partycypowania w szeroko pojętym społeczeństwie obywatelskim.
Rekrutacja do Zagłębiowskiej Akademii Liderów trwa do 5 marca.

Zagłębiowska Akademia Liderów - nagłówek

W ramach projektu odbędzie się cykl szkoleń i spotkań dla 18 uczestników – przyszłych liderów z całego Zagłębia Dąbrowskiego. Szkolenia będą obejmowały tematykę rozwoju umiejętności miękkich, biznesowych oraz przywódczych. Podczas trzech szkoleń sobotnich odbędą się też spotkania z wybitnymi osobami ze świata kultury, sztuki oraz literatury, sportu, gospodarki i polityki z Zagłębia Dąbrowskiego.

Osoby, które aplikują do Akademii wezmą udział w cyklu warsztatów, które odbędą się w dniach 18 marca, 1 i 8 kwietnia w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym. Wśród specjalistów, którzy przyjęli zaproszenie do projektu znaleźli się m.in. dr Tomasz Słupik, przedsiębiorca Michał Bal, współzałożyciel Agencji Reklamowej Komart, Paweł Badura oraz Mateusz Maik, partner zarządzający z Inkubatory AIP Śląsk – mówi jeden z organizatorów projektu.

Pierwszy wykład otwarty dla wszystkich zainteresowanych odbędzie się już 27 lutego na Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu. Pierwsza edycja rozpocznie się wykładem inauguracyjnym „Bądź wyjątkowy – sztuka budowania marki osobistej lidera”, który wygłosi dr Krystian Dudek, specjalista z zakresu kreowania wizerunku i komunikacji, dyrektor Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Humanitas, właściciel Instytutu Publico, prezes Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Projekt odbywa się w ramach platformy ZwolnienizTeorii.pl
Akceptuję
x