Wtorek, 26 stycznia 2021 roku;
  • :
  • :
Search

Oscarowa produkcja w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Już 5-ego marca, w Auli Biblioteki Głównej przy ulicy Kościelnej 11, odbędzie się kolejny seans Kina Familijnego. Tym razem na najmłodszych i ich opiekunów będzie czekać produkcja, która została nagrodzona Oscarem dla najlepszej animacji podczas tegorocznej gali. 

Seans rozpocznie się o godzinie 11.00. Wejście na aulę będzie możliwe pół godziny przed początkiem filmu oraz kwadrans po jego rozpoczęciu. Wstęp wolny.

Opis filmu: 11-letnia dziewczynka wraz z rodzicami opuszcza rodzinną Minnesotę i przenosi się do San Francisco. Dziecku nie jest łatwo odnaleźć się w nowym mieście, domu i szkole. Jak każdym z ludzi, bohaterką kierują silne emocje: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. Choć najmilsza emocja – Radość robi wszystko, by utrzymać w głowie dziewczynki pozytywną i szczęśliwą atmosferę, pozostałe uczucia również chcą dojść do głosu…

Uwaga: Tytuły filmów nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej. Więcej informacji można uzyskać w Bibliotece Głównej lub pod numerem 32 266 43 76.

Źródło: MBP Sosnowiec
Opracował: JK
Akceptuję
x