Poniedziałek, 18 stycznia 2021 roku;
  • :
  • :
Search

Nowe miejsca pracy w Sosnowcu! Amazon zdecydował się na Sosnowiec

To już jest pewne. Amazon pod koniec bieżącego roku otworzy nowe centrum logistyki e-commerce w Sosnowcu. Rekrutacja do pracy już trwa!

shop-1908580_1920

Zadaniem nowego centrum logistyki Amazon będzie wspieranie realizacji usług w zakresie dostaw i logistyki na rzecz rosnącej liczby małych i średnich przedsiębiorców, którzy prowadzą sprzedaż internetową korzystając z usługi Sprzedawaj na Amazon i Fulfillment by Amazon.

– Od 2014 r. zainwestowaliśmy ponad 3 miliardy złotych, utworzyliśmy tysiące etatowych miejsc pracy i zachęciliśmy setki sprzedawców z Polski, żeby rozwijali swoje firmy korzystając z programu Sprzedawaj na Amazon. Z wielką radością staniemy się częścią społeczności Sosnowca. Będziemy ściśle współpracować z najlepszymi uczelniami w regionie, aby zachęcić najbardziej utalentowanych absolwentów do tego, by dołączyli do nas i w przyszłości to oni zarządzali naszą firmą – mówi Steven Harman, Dyrektor operacyjny Amazon.

Trwa rekrutacja pracowników na stanowiska w dziale kadr, IT, finansach, inżynierii i obszarze działań operacyjnych. Prace może znaleźć ponad 3 000 mieszkańców Zagłębia i Śląska. Amazon oferuje bardzo atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych, m.in. bezpłatny transport, prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.
Więcej informacji dla osób zainteresowanych pracą w Amazon jest dostępnych pod adresem www.myamazonjob.com/sosnowiec

Generalnym wykonawcą inwestycji została spółka Panattoni Europe.

Amazon prowadzi obecnie 3 centra logistyki e-commerce w Polsce, dwa we Wrocławiu i jedno w Poznaniu. W październiku 2016 r. spółka ogłosiła otwarcie czwartego centrum na terenie Polski w Kołbaskowie k. Szczecina. Firma prowadzi także Centrum Rozwoju Technologii w Gdańsku i biuro Amazon Web Services w Warszawie.
Akceptuję
x