• :
  • :
Search

Na zakończenie obozu Zagłębie wygrywa z Lechią

W ostatnim sparingu rozegranym podczas obozu przygotowawczego w Wałbrzychu Zagłębie Sosnowiec pokonało Lechię Dzierżoniów 3:0. Bramki dla sosnowieckiego zespołu zdobyli: Dawid Ryndak, Konrad Zaradny oraz Jakub Arak. Mecz rozgrywany był w dość nietypowym jak dla piłkarzy wymiarze czasowym, bowiem rozegrano cztery kwarty po 25 minut. To, co może martwić po tym meczu kontrolnym, to z pewnością dwa zmarnowane rzuty karne przez Zagłębie.

Kolejny mecz kontrolny rozegrany przez zespół z naszego miasta zaplanowany jest na 14 lutego i, o ile pozwolą na to warunki atmosferyczne, odbędzie się on w Sosnowcu.

Zagłębie Sosnowiec 3:0 Lechia Dzierżoniów
0:1 – Dawid Ryndak 18′ 0:2 – Konrad Zaradny 88′ 0:3 – Jakub Arak 100′

Zagłębie Sosnowiec: Wojciech Fabisiak (51′ Mateusz Matracki), Marcin Sierczyński (51′ Konrad Zaradny), Konrad Budek (51′ Krzysztof Markowski), Arkadiusz Koprucki (51′ Jovan Ninković), Daniel Kutarba (51′ Krystian Dudała), Dawid Ryndak , Łukasz Matusiak , Grzegorz Fonfara (51′ Kamil Zalewski), Patryk Mularczyk, Mateusz Wrzesień (51′ Sławomir Musiolik), Jakub Arak (51′ Łukasz Tumicz)