Czwartek, 21 stycznia 2021 roku;
  • :
  • :
Search

Konkurs Life on Stage – koncerty w Sosnowcu

Konkurs Life On Stage to rozgrzewka przed jednym z najważniejszych festiwali muzycznych w tej części Europy. Podczas 7. edycji Life Festival Oświęcim wybrzmią najlepsze głosy światowej muzyki: formacja Queen + Adam Lambert oraz sir Elton John. Ćwierćfinały Life On Stage potrwają cały kwiecień i odbędą się w wielu polskich miastach, w tym także w Sosnowcu.

W sobotę, 23 kwietnia o godz. 19 w klubie Underground przy ul. Warszawskiej 1 w Sosnowcu zagrają Folya i The Sin Company. W kolejnym tygodniu, w piątek 29 kwietnia w tym samym miejscu i o tej samej godzinie wystąpią Srogo i Milky Wishlake.

W trakcie koncertów będzie można zagłosować na wybrany zespół, głosowanie internetowe trwa również na stronie Life On Stage.

Ćwierćfinały zakończą się z ostatnim dniem kwietnia i wyłonią ósemkę szczęśliwców, którzy powalczą w półfinałach — 14 maja w Gdyni i 21 maja w Łodzi. Czwórka zespołów zakwalifikuje się do wielkiego finału — ten odbędzie się 5 czerwca w Krakowie. Podczas finałowego koncertu jury wybierze zwycięzcę, który zagra na Life Festival Oświęcim 2016 przed legendarną formacją Queen + Adam Lambert.

Podczas poprzednich edycji festiwalu zagrała absolutna czołówka artystów z całego świata: Sting, Eric Clapton, Peter Gabriel, Chris de Burgh, Soundgarden, James Blunt i wielu innych.
Akceptuję
x