Wtorek, 26 stycznia 2021 roku;
  • :
  • :
Search

Janusz Korwin- Mikke z kampanią prezydencką w Sosnowcu [ŻART]

Jak udało nam się dzisiaj ustalić Janusz Korwin-Mikke zamierza udać się z wizytą do Sosnowca celem przedstawienia swojego programu na urząd prezydenta RP. Trwają gorączkowe negocjacje z władzami miasta co do możliwego terminu spotkania polityka ze swoimi wyborcami.

fot. www.korwin-mikke.salon24.pl

fot. www.korwin-mikke.salon24.pl

Prezes Kongresu Nowej Prawicy jest politykiem, który lubi się wyróżniać. Na spotkania ze swoimi wyborcami przemieszcza się samolotem Cessna-172, tak aby w jak najkrótszym czasie dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców.

Jak wiadomo Sosnowiec nie doczekał się jeszcze swojego lotniska (ale już niedługo, o czym pisaliśmy w innym artykule), w związku z czym zrodził się się problem dla sterników miasta, jak zabezpieczyć trasę przylotu dla kandydata na Prezydenta RP. W najbliższych dniach będzie zwołana specjalna sesja Rady Miasta celem omówienia tej nietypowej sytuacji. Niewykluczone, że na czas wiecu wyborczego trzeba będzie zamknąć którąś z głównych dróg miejskich.

Kierowców już teraz informujemy, żeby szykowali się na utrudnienia na drogach i związane z nimi opóźnienia w dotarciu do celu.

Będziemy informować na bieżąco, jeżeli w tej sprawie pojawią się nowe wątki.
Akceptuję
x