Wtorek, 26 stycznia 2021 roku;
  • :
  • :
Search

Imprezowy rozkład jazdy

Stało się! Kolejny weekend przed nami, a więc kolejne fajne imprezy w sosnowieckich klubach. Jak to mówią – do wyboru do koloru, dla każdego coś ciekawego.

Kashmir
Weekend w Kashmirze zaczyna się tradycyjnie piątkowym RETRO NIGHTS ♥. O najlepszą muzykę minionych lat zadba Dybicz. Start imprezy 21.00, wejście przez całą noc FREE. Natomiast już w sobotę Kashmir zaprasza do krainy słodkości Candylandu. Gwiazdą specjalną tego wieczoru będzie DJ INOX. O muzyczną oprawę zadbają także MARTIN (Buddha Floor) oraz Dybicz (Kashmir Room). Start imprezy 21.00, do 22.00 wstęp FREE, potem Panie 10zł, Panowie 20zł.

2Doors
Mocniejsze granie już w jutro (18.04) w 2Doors. W sobotni wieczór na klubowych deskach zagrają: MATERIA, Percival Schuttenbach, SICKNEST. Bilety na koncert do nabycia w cenie przedsprzedażowej 20 zł w: Pub „NO NAME” Sosnowiec, „FABRYKA DŹWIĘKU” Sosnowiec, salonach EMPiK oraz ebilet.pl. W dniu koncertu cena biletu wyniesie 25 zł.

Dekada
Piątek w Dekadzie na spokojnie, przy dobrych trunkach. Sobota zapowiada się w bardziej tanecznych klimatach, o muzyczną oprawę zadba DJ ADO, który zaserwuje najlepszy nuty w rytmach R&B, Commercial Pop. Wejście od 21.00 – 5zł. Star imprezy 22.00.

Warka
W Warce coś dla wszystkich rozśpiewanych. O 21.00 (w piątek) startuje Karaoke.

Remedium
W piątkowy wieczór w Remedium – Ukrainian Night, będzie można pobawić się więc przy ukraińskich rytmach. Start 21.00. A w sobotę znany i lubiany cykl imprez – Muzykoterapia.
Akceptuję
x