Czwartek, 21 stycznia 2021 roku;
  • :
  • :
Search

Imprez ciąg dalszy…

Ten weekend zaczynamy dość nietypowo, bo jak to mówią, cieszącym się złą sławą piątkiem 13. Wystarczy jednak wybrać jedną z imprez proponowanych przez sosnowieckie kluby, by dobrze się bawić i nie dać się pechowemu piątkowi.

Kashmir
W tym tygodniu klub Kashmir przygotował na „nietypowy” piątek imprezę w rytmach hitów minionej dekady (Urban Pop, Old School, R&B, Dance) – RETRO NIGHTS ♥ . Wstęp do klubu tego dnia jest bezpłatny. Start imprezy o godzinie 21.00.

W sobotę SAXY NIGHT. Najlepsze house’owe kąski zaprezentuje MARTIN w towarzystwie MJSAX (Buddha Floor – Disco House, Vocal House, Club House), a TO YA zaprasza na wyselekcjonowane utwory muzyki tanecznej (Kashmir Room – Urban Pop, Old School, R&B, Dance). W sobotni wieczór do 22.00 wstęp FREE, później Panie 10zł, Panowie 20zł. Start imprezy 21.00.
saxy

Inferno
Tym razem w Inferno „Lucky Weekend” impreza trochę na przekór przesądom o piątku 13. Z tej okazji klub przygotował wiele atrakcji m.in. Losy Szczęścia z barowymi niespodziankami oraz LADIES NIGHT-2for1 dwa drinki w cenie jednego, promocja skierowana do szanownych Pań (obowiązuje tylko w piątek). Wstęp do klubu DARMOWY, piątek 18+, natomiast w sobotę Panie 18+, Panowie 21+.
lucky

Dekada Klub
W sobotę 14 marca Dekada Klub zaprasza na wyśmienitą zabawę w „rytmach muzyki z lat 70’, 80’ i 90’”. Będą królowały kolorowe stroje i kuse sukienki. Start 21:00, a już o 22:00 za konsolą pojawi się DJ MATIUS, który zadba o klimat sobotniej nocy. Osoby przebrane w klimacie imprezy wstęp FREE, reszta świata 5 zł.
Akceptuję
x