Niedziela, 29 listopada 2020 roku;
  • :
  • :
Search

II Kongres Praktyków Biznesu [20-21 września]

Już 20-21 września odbędzie się II Kongres Praktyków Biznesu w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu.
Głównym celem Kongresu jest przedstawienie ważnych zagadnień biznesowych w formie praktycznych prelekcji atrakcyjnych dla lokalnego przedsiębiorcy.

W ciągu dwóch dni wydarzenia zaplanowanych zostało kilkanaście wykładów, w kilku panelach tematycznych. Jest to szczególne wydarzenie, ponieważ po raz kolejny zostaną również wręczone nagrody HumanitAS, które są dedykowane firmom wyróżniającym się pod kątem innowacyjności, przedsiębiorczości i etyki prowadzenia biznesu.

Partnerami Kongresu są instytucje samorządowe, stowarzyszenia przedsiębiorców, podmioty reprezentujące biznes i kulturę. Wśród nich znajdują się m.in.: Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach, Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny i wiele innych. Współorganizatorem jest Urząd Miasta w Sosnowcu.

Tegoroczną edycję zaszczycą swoją obecnością m.in. prof. Andrzej Blikle, Jakub Karnowski oraz Przemysław Pająk (Spider’s Web). Ponadto prelekcje przeprowadzą eksperci Wyższej Szkoły Humanitas.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny dostępny jest tutaj.
Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/185540851866254/?fref=ts

Źródło: Wyższa Szkoła Humanitas
Akceptuję
x