Sobota, 16 stycznia 2021 roku;
  • :
  • :
Search

Finał II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Młody mistrz fryzjerstwa” – relacja

8 lutego 2017 roku w budynku przy ul. Grota-Roweckiego 64 odbył się Finał II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Młody mistrz fryzjerstwa”, którego organizatorem jest Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu, Technikum nr 7- Projektowania i Stylizacji Ubioru.

_DSC9060

Zadaniem młodych adeptów sztuki fryzjerskiej było wykonanie fryzury pokazowej na modelce, inspirowanej filmem „Kosmiczna Barbie”.

Jury oceniało wykonane zadanie według następujących kryteriów: precyzyjność, efektowność, staranność wykonanej fryzury, zamysł kompozycyjny, a także dobór stroju i makijażu.

Po naradach wyłoniono następujących zwycięzców:

I miejsce – Hubert Micor z CKZiU w Żorach- nagroda od firmy Fale Loki Koki oraz szkolenia specjalistyczne ufundowane przez Akademię Nabrdalik, Akademia Babicz oraz salon fryzjerski Maniewski

II miejsce– Bartosz Warzecha z Centrum Kształcenia Praktycznego w Jaworznie- nagroda od firmy Fale Loki Koki oraz szkolenie ufundowane przez Akademię Babicz.

III miejsce -Anna Bronecka z CKZiU Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru-nagroda od firmy Fale Loki Koki oraz szkolenie ufundowane przez Akademię Babicz.

Nagrodę Dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Grota-Roweckiego 64 otrzymała -Weronika Stolarska uczennica z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dąbrowie Górniczej.

Nagrodę Urzędu Miasta Sosnowiec otrzymała Aleksandra Jarczok z CKZiU w Żorach.
Wyróżnienia sponsorów:
– od firmy FOX otrzymały: Hiacynta Janota, Anna Kolarska,
-od firmy Fryzjerskie Centrum Rozwoju Anna Bogdał trafiły do: Anny Sidoruk, Oliwi Jaklewicz, Weroniki Stolarskiej.

_DSC9082

_DSC9089

589b3051b1c33_p
Akceptuję
x