Wtorek, 19 stycznia 2021 roku;
  • :
  • :
Search

Beczka śmiechu na lodowej tafli… czyli XIII edycja Hokeja z Gwiazdami

Mariusz Czerkawski, Kamil Durczok, Stachursky, Natalia Siwiec – to tylko kilka spośród wielu gwiazd, które zaprezentują swoje umiejętności podczas hokejowego starcia artystów ze sportowcami. Tegoroczna edycja charytatywnej imprezy, wspierającej WOŚP to także gwarancja dużej dawki dobrego humoru. W rolę prowadzących wcielą się Mariusz Kałamaga oraz Robert Karpowicz i Przemysław Skowron z RMF FM.
Hokej z Gwiazdami_2013_foto_2

To już XIII odsłona charytatywnej imprezy organizowanej przez Hokejową Reprezentację Artystów Polskich. 17 stycznia na lodowej tafli tyskiego stadionu, pod wodzą jednego z trenerów – gen. Romana Polko zobaczymy: Ewę Błachnio, Bogdana Kalusa, Kabaret Młodych Panów, Tomasza Lebudę, Mateusza Dewerę, Darka Maciborka, Jacka Alexandra Łaszczoka Wiesława Tupaczewskiego, Tomasza Olbratowskiego, Mariusza Gabrka, Adama Grzankę, Andrzeja Tomanka, Wojciecha Zawiołę, Stachurskiego i Andrzeja Gromalę. Drużynę sportowców zasilą nie mniej znane nazwiska: Artur Siódmiak, Kamil Durczok, Tomasz Hajto, Kajetan Kajetanowicz, Andi Mancin, Michał Milowicz, Piotr Meresiński, Jacek Bazan, Albert Kępka, Mariusz Czerkawski, Krzysztof Bizacki, Krzysztof Król, Marcin Kobryń, Gooral, Wojciech Wyskokiński, Michał Kidawa oraz Stanisław Kołodziej.

Jak co roku nie zabraknie zdrowej, sportowej rywalizacji i pozytywnych emocji.

Sam mecz uświetni występ finalistów popularnego programu Mam Talent, widowiskowe pokazy jazdy figurowej i motor show na lodzie. Zapraszam wszystkich, którzy liczą na solidną dawkę śmiechu. Prowadzący, czyli Mariusz Kałamaga, Robert Karpowicz i Przemysław Skowron – na pewno staną na wysokości zadania  – zachęca Mariusz Gabrek – szef tyskiego sztabu WOŚP.

Fani motoryzacji od godziny 14:00 będą mogli też uczestniczyć w pokazie sportowych samochodów i sportów ekstremalnych. Motopark będzie usytuowany na parkingu przed Stadionem Zimowym w Tychach. Dlaczego warto pojawić się na tegorocznej edycji?

Zeszłoroczny Hokej z Gwiazdami znalazł się w podsumowaniu Gazety Wyborczej jako jedno z najważniejszych wydarzeń, odbywających się na Śląsku, to chyba najlepsza rekomendacja – dodaje Mariusz Gabrek.

Wszystkie środki pozyskane ze sprzedaży biletów zostaną przekazane na WOŚP. W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci, znajdujących się na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów.

Impreza rozpocznie się o godzinie 17:00. Bilety-cegiełki będą dostępne w dniu imprezy, od godziny 15:30 w Kasach Stadionu Zimowego w Tychach. Bilety super VIP w cenie 150 zł można zamówić pisząc na adres: maree21@wp.pl

Jednym ze sponsorów imprezy jest Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. Zmaganiom sportowców z artystami firma towarzyszy od 2008 roku.

Kontakt do organizatora: Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich – Mariusz Gabrek, e-mail: maree21@wp.pl
Akceptuję
x