Czwartek, 22 października 2020 roku;
  • :
  • :
Search

Anna Urgacz-Szczęsna i Tomasz Kostro – spotkanie autorskie w MBP

W czwartek 19 lutego 2015 o godz. 18.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdecznie zaprasza do Czytelni Biblioteki Głównej przy ul. Zegadłowicza 2 na spotkanie autorskie z Anną Urgacz-Szczęsną i Tomaszem Kostro – autorami książki „Sosnowiec między wojnami. Opowieść o życiu miasta 1918-1939”. W programie rozmowa o najbardziej fascynującym okresie w historii Sosnowca! Wstęp wolny. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli możliwość zakupu publikacji w promocyjnej cenie.

Anna Urgacz-Szczęsna
Sosnowiczanka z dziada pradziada, z wykształcenia socjolog, publicystka internetowa, animatorka kultury. W latach 2006-2009 z ramienia stowarzyszenia „Istota” prowadziła sosnowiecką galerię Patelnia 36 oraz redagowała magazyn kulturalny Art Anons. Członkini Zagłębiowskiego Koła Genealogicznego, pomysłodawczyni Klubu Sosnowieckiego, a w następstwie Klubu Zagłębiowskiego. Jej pasje to: Sosnowiec, region, historia, genealogia.

Tomasz Kostro
Pochodzący z Chorzowa dziennikarz, redaktor prowadzący magazynu kulturalnego SOSNart, promującego m.in. młodych twórców. Absolwent polonistyki i dziennikarskich studiów podyplomowych. Autor książki opowiadającej o ludziach tworzących przemysł na Śląsku i w Zagłębiu „Na początku był cynk…”.

spotkaniembpplakat

Źródło: MBP
Akceptuję
x