W Sosnowcu zbliża się wyjątkowe wydarzenie kulturalne – Noworoczna Gala, która odbędzie się 15 stycznia o godzinie 19.00 w MUZIE. Mieszkańcy będą mogli zafascynować się niezapomnianymi melodiami Johanna Straussa oraz innymi znakomitymi utworami operowymi i z musicali. Wspaniale zaprezentuje się Orkiestra Symfoniczna Filharmonii w Tarnopolu, a wydarzeniu towarzyszyć będą również utalentowani soliści oraz balet. To naprawdę niepowtarzalna okazja, aby doświadczyć małego kawałka Wiednia na własnej skórze.
Podczas wydarzenia publiczność zostanie zaproszona do wspaniałego świata muzyki, gdzie przewodnikiem będzie Maestro Mirosław Krill – znany dyrygent, który poprowadzi orkiestrę w wykonaniu wyjątkowego repertuaru. Oprócz samych utworów, wydarzenie zachwyci różnorodnością form muzycznych, w tym występami solowymi, duetami, tercetami oraz większymi zespołami. Kunszt artystów i ich przygotowanie z pewnością dostarczą widzom niezapomnianych wrażeń.
Gwiazdą wieczoru będzie Artur Banaszkiewicz, utalentowany wirtuoz skrzypiec, którego publiczność może znać z jego niezwykłych aranżacji znanych utworów. Muzyczna gala przybierze także wizualne walory, dzięki barwnym kostiumom prezentowanych artystów baletu, co dopełni całokształt widowiska. Bilety na Noworoczną Galę są już w sprzedaży i zaczynają się od 140 zł, co czyni tę imprezę dostępną dla szerokiego grona miłośników sztuki.
Dzięki temu wydarzeniu Sosnowiec zyska kolejne możliwości obcowania z kulturą na wysokim poziomie, a mieszkańcy będą mieli szansę świętować nowy rok w towarzystwie muzyki klasycznej. Zachęcamy do zakupu biletów i uczestnictwa w tej fascynującej podróży muzycznej!
Źródło: Urząd Miasta Sosnowiec
Oceń: Noworoczna Gala – Koncert Wiedeński w MUZIE już 15 stycznia
Zobacz Także

