W Sosnowcu trwa poszukiwanie 51-letniego Grzegorza Wojciechowskiego, który zaginął w początkach września 2025 roku. Mężczyzna ostatni raz był widziany przez swoją rodzinę przed planowanym wyjazdem do Niemiec, gdzie miał podjąć pracę. Po nawiązaniu kontaktu z bliskimi 6 września, nie udało mu się już więcej z nimi porozmawiać. Policja prosi o wszelkie informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionego.
Grzegorz Wojciechowski zniknął po tym, jak 5 września 2025 roku spędził czas z rodziną przed wyjazdem do Monachium. Tego samego dnia mężczyzna zadzwonił do swoich bliskich i poinformował ich o swoim dotarciu na miejsce. Od tego momentu nie udało się nawiązać z nim kontaktu. Jest to w sytuacji, gdy bliscy są zaniepokojeni jego dalszym losem.
Rysopis zaginionego wskazuje, że ma około 50 lat, mierzy około 170 cm wzrostu i ma szczupłą budowę ciała. Grzegorz ma ciemną brodę oraz niebieskie oczy. W momencie zaginięcia miał przy sobie walizkę podróżną na kółkach, plecak, dokumenty oraz telefon komórkowy. Policja apeluje do wszystkich osób, które mogą mieć jakiekolwiek informacje dotyczące mężczyzny, o skontaktowanie się z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 13 04.
Źródło: Policja Sosnowiec
Oceń: Zaginął 51-letni Grzegorz Wojciechowski z Sosnowca
Zobacz Także