W Sosnowcu miało miejsce znaczące zatrzymanie związane z przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego przejęli blisko 700 gramów różnych substancji zakazanych. Działania operacyjne policji doprowadziły do zatrzymania 23-letniego mężczyzny, który usłyszał już zarzut dotyczący posiadania narkotyków. Sprawa jest poważna, a mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z sosnowieckiego wydziału kryminalnego regularnie podejmują działania mające na celu zwalczanie przestępczości narkotykowej. Dzięki systematycznej analizie informacji oraz skutecznemu rozpoznaniu przestępczego środowiska, funkcjonariusze są w stanie eliminować nielegalne substancje z obrotu. Ostatnia akcja, w której zatrzymano 23-letniego mężczyznę, jest najlepszym przykładem na to, jak efektywna może być ich praca.
W wyniku przeszukania mieszkania zatrzymanego, policjanci zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków, w tym niemal 200 gramów amfetaminy, ponad 470 gramów metaamfetaminy oraz marihuanę. Oprócz substancji odurzających, funkcjonariusze zabezpieczyli także środki pieniężne należące do zatrzymanego, które mogą być wykorzystane na pokrycie przyszłych kar oraz grzywien. Sprawa nadal jest w toku, a policja kontynuuje swoje działania w zakresie walki z narkotykami na terenie Sosnowca.
Źródło: Policja Sosnowiec
Oceń: Policja w Sosnowcu przejęła blisko 700 gramów narkotyków i zatrzymała 23-latka
Zobacz Także

