Czwartek, 21 stycznia 2021 roku;
  • :
  • :
Search

Oferty pracy dla kierowców. Uber w Zagłębiu?

Na początku bieżącego tygodnia na portalu ogłoszeń lokalnych pojawiły się pierwsze oferty pracy dla kierowców z Katowic, Chorzowa, Tychów i Bytomia. Jest całkiem prawdopodobne, że już wkrótce oferty będą też dla kierowców z Zagłębia Dąbrowskiego.

Uber

Uber

Uber to amerykańska firma, która oferuje pośrednictwo w tanich przejazdach, która świadczy swoje usługi w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu i we Wrocławiu.

Oferta przewiduję umowę na jasnych warunkach i pracę na własnych zasadach (bez dyżurów, czy minimalnej liczby godzin). Od kierowców wymagana jest niekaralność i własny samochód w dobrym stanie, młodszy niż 10 lat (rocznik 2006+, 5 osobowy, 4/5 drzwiowy) – firma umożliwia sfinansowanie pojazdu (np. w formie leasingu lub wynajmu).

Usługi świadczone przez kierowców Ubera wyróżniają się niższą ceną w porównaniu do taksówek (opłata startowa wynosi 5 zł, za każdy przejechany kilometr płacimy 1,5 zł, zaś za każdą minutę podróży czy postoju – 35 gr).

Przewóz w ramach Ubera można zamówić za pomocą specjalnej aplikacji na smartfony – należy wskazać na mapie miejsce, w którym się znajdujemy, a aplikacja automatycznie obliczy koszty transportu (na podstawie czasu przejazdu oraz długości trasy) i wskaże kierowcę, który znajduje się najbliżej oraz przewidywany czas jego przyjazdu.
Akceptuję
x