• :
  • :
Search

Kolejna porażka Zagłębia. W Sosnowcu nie ma już lidera.

Wczorajszy mecz z Chrobry Głogów zakończył się wynikiem 0:2 – Zagłębie utraciło fotel lidera i zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli.

pilkazaglebiesosnowiec

Mecz był wyrównany, pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem. Po zmianie stron w 78. minucie po dośrodkowaniu przez Mateusza Machaja wynik zmienił Konrad Kaczmarek, nowy zawodnik Chrobrego.

W 85. minucie był już wynik 0:2 – po mocnym strzale Mateusza Machaja piłka znalazła się w bramce.

Bramki: 0:1 – Konrad Kaczmarek (78′), 0:2 – Mateusz Machaj (85′)

Zagłębie Sosnowiec: Szumski – Sierczyński, Najemski, Markowski Ż, Udovićić – Matusiak, Dudek (86′ Matić) – Wilk (57′ Bartczak), Nowak, Pribula (76′ Ryndak) – Sanogo.

Chrobry Głogów: Szymański – Ilków-Gołąb, Michalec Ż, Michalski, Murawski (74′ Kaczmarek) – Kościelniak (76′ B. Machaj), Gąsior Ż, Kona Ż, Szczepaniak, M. Machaj (86′ Kwiecień) – Wojciechowski.