Czwartek, 22 października 2020 roku;
  • :
  • :
Search

Apel o pomoc dla Wiktorii

wiktoriamusialFundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe leczenia i rehabilitacji Wiktorii Musiał urodzonej 17.08.2004 roku.

Wiktoria cierpi na autyzm dziecięcy, globalne opóźnienie rozwoju psychoruchowego oraz uogólnione obniżenie napięcia mięśniowego. Pomimo, że jej świat różni się od naszego, jest pogodną, radosną i energiczną dziewczynką. Wiktoria jest pod stałą opieką lekarską oraz terapeutyczno-logopedyczną i rehabilitacyjną.

Na zewnątrz nie widać oznak choroby, która objawia się zaburzeniami sensorycznymi, ogromną nadpobudliwością, słabą koncentracją, problemami w komunikowaniu się z otoczeniem i wyrażaniem swoich potrzeb. Dziewczynka jest największą radością i szczęściem dla swojej mamy, która chce jej pomóc lepiej zrozumieć świat i zapewnić jak najlepszy rozwój. Wiktoria potrzebuje wielu godzin intensywnej pracy pod okiem różnych specjalistów oraz częstych udziałów w turnusach rehabilitacyjnych. Leczenie i rehabilitacja w większości nie są refundowane przez NFZ i mają charakter prywatny.

Każda wpłacona najmniejsza kwota jest bardzo cenna i znacząca. Brak środków finansowych spowoduje zastój w leczeniu oraz większe wycofywanie się Wiktorii do jej własnego świata. Wystarczy tak niewiele, aby pomóc Wiktorii. Przekaż jej 1% podatku lub darowiznę na pomoc i ochronę zdrowia. Pieniądze w całości zostaną przeznaczone na rehabilitacje, terapie, turnusy rehabilitacyjne, wizyty u specjalistów oraz zakup leków i pomocy edukacyjno-dydaktycznych.

Razem z mamą Wiktorii dziękujemy Państwu za okazaną pomoc, wsparcie i dobre słowo.

Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” podaj:
9388 Musiał Wiktoria

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

Bank BPH S.A. (darowizny w ramach zbiórki publicznej)
61 1060 0076 0000 3310 0018 2660

Tytułem:
9388 Musiał Wiktoria – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Źródło: Fundacja Dzieciom
Akceptuję
x