• :
  • :
Search

Zagłębie gromi na koniec sezonu zasadniczego

Hokeiści Zagłębia nie dali szans swoim rywalom i rozgromili UKH Dębica 11:2 w pierwszym meczu oraz 12:2 w drugim.

Sobotni mecz był wyrównany tylko w pierwszej tercji. Z upływem czasu coraz większą przewagę osiągali nasi hokeiści, którzy w ostatniej tercji strzelili aż pięć bramek.

UKH Dębica – HK Zagłębie Sosnowiec 2:11 (2:3, 0:3, 0:5)

Bramki: 0:1 – Stojek – Nahunko – Bernat (3.), 1:1 – A. Burnat – B. Burnat – Gągol (8.), 1:2 – Kozłowski – Mejka – Zachariasz (14.), 2:2 – A. Burnat (14.), 2:3 – A. Jaskólski – Rutkowski – Dołęga (20.), 2:4 – T. Bernat – Nahunko – Duszak (23.), 2:5 – Ubrańczyk – A. Jaskólski – Kisiel (31.), 2:6 – Dołęga – Rutkowski – Stokłosa (33.), 2:7 – Jarnutowski – Stojek – J. Jaskólski (43.), 2:8 – T. Bernat – Zachariasz (45.), 2:9 – Zachariasz – Bernat – Kozłowski (53.), 2:10 – Rutkowski – Dołęga (55.), 2:11 – Zachariasz – Kozłowski – T. Bernat (58.).

HK Zagłębie Sosnowiec: Bartłomiej Nowak, Michał Kieler – Szymon Urbańczyk, Piotr Cinalski, Sebastian Baca, Łukasz Zachariasz(2), Marcin Kozłowski – Oskar Krawczyk, Łukasz Mejka, Jarosław Dołęga, Adam Jaskólski, Łukasz Rutkowski – Jakub Jaskólski (2), Kamil Duszak, Dominik Nahunko, Andrzej Stojek, Tobiasz Bernat – Michał Stokłosa (2), Łukasz Kisiel, Mateusz Białek, Michał Jarnutowski

W dniu wczorajszym hokeiści Zagłębia powtórzyli wyczyn z dnia poprzedniego i również pokonali swoich rywali trafiając 10 bramek więcej. Spotkanie ułożyło się nieco inaczej niż wczoraj. Już od samego początku meczu Zagłębie pokazało swoją wyższość, wygrywając pierwszą tercję 3:0. W kolejnej tercji nasi hokeiści dorzucili jeszcze 4 trafienia, natomiast w ostatniej tercji kibice obejrzeli najwięcej bramek – bo aż siedem, pięć bramek zdobyło Zagłębie, natomiast honor dwoma trafieniami uratowali zawodnicy z Dębicy.

UKH Dębica – HK Zagłębie Sosnowiec 2:12 (0:3, 0:4, 2:5)

Źródło: sportowezaglebie.pl