Poniedziałek, 18 stycznia 2021 roku;
  • :
  • :
Search

V Spotkanie Sympatyków Sosnowca

Już 10 kwietnia w restauracji Stacja Sosnowiec odbędzie się piąte Spotkanie Sympatyków Sosnowca.
spotkanie sympatykow

Zobacz w kalendarzu wydarzeń

Gościem Stacji Sosnowiec ponownie będzie Janusz Osiński, który pojawił się już podczas drugiego Spotkania Sympatyków Sosnowca wraz z Czesławem Gałką. Ze względu na to, że wiele tematów zostało niewyczerpanych, a nawet nieporuszonych, organizatorzy postanowili jeszcze raz zaprosić Janusza Osińskiego, który obiecał, że opowie nie tylko anegdoty o ludziach kultury, sztuki i rozrywki, ale także o sosnowieckich sportowcach.

Janusz Osiński to animator kultury, autor trzech książek, licznych artykułów, pomysłodawca i konferansjer wielu imprez. Podczas swojej bogatej kariery pracował we wszystkich najważniejszych ośrodkach kulturalnych w Zagłębiu Dąbrowskim oraz poznał setki artystów i ludzi kultury. Efektem tych kontaktów są trzy książki: „Całą gębą, czyli rzecz o cyganerii sosnowieckiej”, „4 razy całą gębą” i „Ludzie kultury i sportu”. Był także konferansjerem na statku „Stefan Batory”.

Pan Janusz może poszczycić się również bogatą przeszłośią sportową. Był mistrzem Zagłębia Dąbrowskiego w tenisie stołowym i wicemistrzem Polski juniorów.
Akceptuję
x