• :
  • :
Search

Remis w Puławach [Wisła Puławy – Zagłębie Sosnowiec 1:1]

Zagłębie Sosnowiec zremisowało w ostatnim meczu z beniaminkiem Wisłą Puławy 1:1. Zagłębie nadal utrzymuje pozycję lidera.

the-ball-488700_1920

Zawodnicy Zagłębia Sosnowiec stworzyli wiele okazji do strzelania bramki, ale niestety zabrakło skuteczności.
Bramki padły dopiero w drugiej połowie spotkania – Vamara Sanogo strzelił bramkę dla Zagłębia po indywidualnej akcji w 56 minucie meczu.
W 86 minucie spotkania po dośrodkowaniu przez Jarosława Patejuka bramkę w siatce umieścił Michał Budzyński.

Wisła Puławy – Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:0)
Bramki: Budzyński (86′) – Sanogo (56′)

Wisła: Witan – Hiszpański, Budzyński, Pielach, Litwiniuk, Głaz, Szczotka (67 Patora), Pożak (61 Smektała), Patejuk, Tetych (39 Brzeski), Nowak Zagłębie: Szumski – Wiktorski, Markowski, Ryndak (57 Bartczak), Dudek, Najemski, Pribula, Udovivic, Sanogo, Budek, Łuczak (80 Wilk) Żółte kartki: Pielach, Hiszpański, Głaz – Najemski Sędziował: Artur Aluszyk ze Szczecina

Źródło: zaglebie.sosnowiec.pl