• :
  • :
Search

Przegrana Zagłębia w Mielcu

W ostatnim meczu Zagłębie Sosnowiec sensacyjnie przegrało w wyjazdowym spotkaniu ze Stalą Mielec. Mecz zakończył się wynikiem 2:0. Zagłębie nadal zajmuje pozycje lidera.

pilkazaglebiesosnowiec

Zagłębie straciło bramkę w 26 minucie spotkania – po niefortunnej interwencji Jakuba Szumskiego piłka trafiła pod nogi Jakuba Żubrowskiego, który z odległości skierował piłkę do pustej bramki.

Zawodnicy Zagłębia próbowali zagrozić bramce rywala, jednak zabrakło skuteczności i pomysłu na zakończenie akcji.

W 76. minucie Zagłębia straciło kolejną bramkę – strzelcem bramki dla Stali Mielec był Dorian Buczek.

Stal Mielec – Zagłębie Sosnowiec 2:0 (1:0)
1:0 – Jakub Żubrowski (26′), 2:0 – Dorian Buczek (76′)

Stal Mielec: Kozioł, Zalepa, Kiercz, Sulewski, Marciniec (72′ Buczek), Sobczak (75′ Lech), Żubrowski, Cholewiak, Liberacki, Getinger (90′ Głowacki), Radulj.

Zagłębie Sosnowiec: Szumski, Nowak, Sierczyński, Bartczak (75′ Wilk), Markowski, Ryndak, Dudek, Najemski, Udovičić, Sanogo (64′ Matić), Matusiak.