Sobota, 21 września 2019 roku;
  • :
  • :
Search

Pierwsze Forum Przedsiębiorczości w Sosnowcu

„Koniec narzekania” – pod takim hasłem już 14 kwietnia rusza dwudniowe Forum Przedsiębiorczości w Sosnowcu. Wydarzenie kierowane do sosnowieckich przedsiębiorców i mieszkańców miasta odbędzie się w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym oraz w Wyższej Szkole Humanitas.

W czasie trwania Forum prelegenci skupią się na sprawach bliskich przedsiębiorcom i mieszkańcom Sosnowca, jak również planom rozwoju gospodarczego miasta. Pierwszy dzień Forum (14.04.2015) odbędzie się w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym (ul. Wojska Polskiego 8) i poświęcony będzie smart specjalizacjom, nadchodzącej perspektywie finansowej UE 2014-2020 oraz działalności SPNT. Prezydent Miasta, Arkadiusz Chęciński, przedstawi również Pakiety Przedsiębiorcy oraz Mieszkańca, czyli zbiór ulg i ułatwień skierowanych dla potencjalnych inwestorów oraz Sosnowiczan.

Podczas drugiego dnia Forum (15.04.2015) zaplanowanego w gmachu Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu (ul. Kilińskiego 43), uczestnicy będą mogli wziąć udział w kilku panelach dyskusyjnych o różnorodnej tematyce, m.in. rewitalizacji centrum Sosnowca, edukacji zawodowej, kulturze i historii miasta, kwestii sportu i rekreacji oraz o Budżecie Obywatelskim 2015.

Źródło: Humanitas
Akceptuję
x