Poniedziałek, 18 stycznia 2021 roku;
  • :
  • :
Search

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy „Przyszłość w rozumie”

W dniach 23-24 maja w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu odbędzie się II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy „Przyszłość w rozumie”. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych zmierzą się z pytaniami z biologii, chemii, wiedzy o społeczeństwie, historii i języka polskiego.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy „Przyszłość w rozumie”

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy „Przyszłość w rozumie”

Uczniowie z całego kraju w ciągu dwóch dni wydarzenia zmierzą się z dyktandem w języku angielskim oraz testem wiedzy z różnych bloków tematycznych. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia uczniowie powalczą m.in. o zagraniczne wycieczki, w tym do Londynu.
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy „Przyszłość w rozumie” to wydarzenie zainicjowane w ubiegłym roku przez sosnowiecką Wyższą Szkołę Humanitas. Jego celem jest przede wszystkim upowszechnianie wśród młodzieży wiedzy z wiodących przedmiotów w szkołach ponadgimnazjalnym.

Chcemy, aby nasz konkurs był nie tylko okazją do zdrowej rywalizacji pomiędzy uczniami z całego kraju, ale także okazją do utrwalenia oraz sprawdzenia wiedzy przekazywanej na lekcjach. W tym roku dodatkowo poszerzyliśmy zakres tematyczny konkursu tak, aby każdy uczeń mógł znaleźć interesujące go zagadnienie – mówi Izabela Kieliś, rzecznik prasowy Wyższej Szkoły Humanitas.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 19 maja br. Szczegółowy regulamin wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy online dostępne są pod adresem www.humanitas.edu.pl/Ogolnopolski_Konkurs_Wiedzy
Akceptuję
x