Poniedziałek, 16 grudnia 2019 roku;
  • :
  • :
Search

Imprezowo-meczowy weekend

Przed nami weekend pełen nie tylko tanecznych, ale także sportowych wrażeń. W piątek i sobotę czas na dobrą zabawę, a w niedzielę wszyscy kibicujemy Reprezentacji Polski, która zmierzy się w Dublinie z Irlandią  w ramach Eliminacji do Mistrzostw Europy 2016.

Kashmir
W piątkowy wieczór w Kashmirze impreza z cyklu „RETRO NIGHTS ♥”. Tego dnia o dobrą muzykę (Urban Pop, Old School, R&B, Dance) zadba Dybicz. Wstęp bezpłatny. Start imprezy 21.00.

W sobotę „RESIDENT NIGHT” czyli impreza jakiej nie było. Tego dnia MARTIN & MALFUNKTION zagrają razem, serwując na Buddha Floor najlepsze kawałki gatunku House Music. Kashmir Room tym razem będzie rozbrzmiewał bardziej znanymi szerszej publiczności kawałkami za sprawą gościa specjalnego LELEE. Wstęp: do 22 FREE | Panie 10 | Panowie 20. Start: 21.00.
residentnight

2Doors
Już w sobotę 28 marca w 2Doors zagra zespół Cochise, łączący w oryginalny sposób rock i grunge.  Supportem tego wieczoru będzie zespół Mantra. Bilety w cenie przedsprzedażowej 20 zł (25 zł w dniu koncertu) do nabycia: „FABRYKA DŹWIĘKU” Sosnowiec ul. Modrzejowska 16; Pub „NO NAME” Sosnowiec ul. Małachowskiego 28; salony EMPiK na terenie całego kraju; portal ebilet.pl.
cochise

Farmacon
Smutne wiadomości docierają z Farmaconu, który od lat był ważnym imprezowym punktem naszego miasta. Na ostatni Farmaconowy weekend zaplanowano dwie imprezy. W piątek koncert Long and Junior – second time, natomiast już w sobotę niestety ostania bo Pożegnalna impreza w Farmaconie.
farmacongoodbye

Inferno
Bardzo ciekawie zapowiada się weekend w Inferno. Tym razem dwa imprezowe dni pod znakiem: „Stop prohibicji” czyli zabawa w stylu lat 20.. Poza specjalnie przygotowanym menu atrakcją będzie asystujący DJ-om trąbkarz. Wlot: Free, Pt: 18+, Sob: Panie 18+ Mężczyźni 21+.
stopprohibicji

Remedium
Bardzo intensywnie zapowiada się także weekend w Remedium. W piątek o 20.00 startuje kolejna edycja Jamaican Stylee. Także teraz przygotowano dwie sceny na których wystąpią: scena 1 DREADSQUAD /the Riddim Machine/ Łódź;  YARDEE CREW /Dr Love, Ratek, Sho/ Sosnowiec;  SALVATION SOUND /Szopen, Mocart/ Żory i STYLISH DANCERZ /Dancehall Crew/. Na drugiej scenie będzie można zobaczyć: KALINA IN DUB /Transmission Rec./ Bytom;  ROOTSFADDA /One Man Army!/ Sosnowiec; BALOMAN /Yardee Crew/ Dąbrowa Górnicza. Bilety w dniu imprezy 20 zł studenci 15 zł (do nabycia Fabryka Dźwięku, Remedium).

W sobotę o  21.00 – Muzykoterapia. Muzyczną miksturę od lat 70-tych po aktualne hity, sporządzi DJ Benek. Na pewno każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Do 22.00 wstęp gratis. Następnie 5 zł dziewczynki, 10 zł chłopcy.

A już w niedzielę od  14.00 – Garażówka – Pchli Targ & Home Made.
garazowka

Meczowo
W Warce weekend pod znakiem piłki nożnej. Piwiarnia zaprasza na Warszawską 11, zarówno po meczu Zagłębia Sosnowiec z Rakowem Częstochowa, jak i na niedzielny doping naszej drużyny narodowej.

Na wspólne kibicowanie Reprezentacji Polski zaprasza także Arena Mekintosz Sosnowiec (ul. Kopalniana) oraz DekadaKlub (ul. Sienkiewicza 3).
Akceptuję
x