Sobota, 16 stycznia 2021 roku;
  • :
  • :
Search

Gala KSW, GrubSon, a może słodka impreza? Każdy znajdzie coś dla siebie

Kashmir Club
W piątkowy wieczór (20.02) w klubie Kashmir odbędzie się wielka licytacja oraz koncert charytatywny „Płuca dla Piotra”. Wystąpią m.in. Marta Bijan (finalistka programu X Factor) oraz Mateusz Ziółko (zwycięzca III Edycji programu Voice of Poland). Start imprezy o godzinie 20.00.
(zobacz w kalendarzu wydarzeń!)
plucadlapiotrathumb

Farmacon
W klubie Farmacon już w sobotę Sexy House Night with DJ Mirjami. Dj Mirjami najbardziej rozpoznawalna polska DJ-ka, grała już w wielu krajach na kilku kontynentach. Teraz zawita do sosnowieckiego klubu. Start imprezy o 21.00.
(zobacz w kalendarzu wydarzeń!)
miriami

2Doors
W ten weekend dzieję się także w klubie 2Doors. W piątek (20.02) Plagiat 199+ Kasia i Wojtek Band (zobacz w kalendarzu wydarzeń!) ODWOŁANY. A już w sobotę GrubSon, Jarecki, BRK (zobacz w kalendarzu wydarzeń!). Bilety na ten koncert w cenie przedsprzedażowej 30 zł do nabycia: „FABRYKA DŹWIĘKU” Sosnowiec ul. Modrzejowska 16; Pub „NO NAME” Sosnowiec ul. Małachowskiego 28; salony EMPiK na terenie całego kraju; portal ebilet.pl. W dniu koncertu bilety w cenie 35 zł.
grubson

Warka
Piwiarnia Warka zaprasza w sobotę (21.02) na 30 Galę KSW.

Inferno
W Inferno weekend w iście AMERYKAŃSKIM stylu. Na dodatek swoje urodziny będzie świętował rezydent klubu – Dj Dan. Będzie się działo. Na piątkowej imprezie zagrają DJ: Dan, T-Storm, D-Wave aka Matiuse, Maja. W sobotę poza solenizantem będą grać: Andy.Bart, Maja, Cookie, Ado.

Dekada Klub
Słodka sobota zapowiada się w klubie Dekada. Tego wieczoru królować będzie pyszna belgijska czekolada. O dobrą muzykę zadba DJ MERCI.

Zachęcamy do zapoznania się naszym kalendarzem, gdzie znajdziecie informacje o pozostałych imprezach.
Akceptuję
x