Piątek, 30 października 2020 roku;
  • :
  • :
Search

Akcja „Pomaganie ma sens”

21 lutego o godzinie 11:00 w alei centralnej sklepu Auchan Stowarzyszenie Moc Wsparcia przeprowadzi dobroczynną akcję sprzedaży ciast. Dochód zostanie przeznaczony na działalność statutową stowarzyszenia, czyli przede wszystkim udzielanie pomocy prawnej, psychologicznej oraz psychoterapeutycznej dzieciom i rodzicom znajdującym się w trudnej sytuacji.

Z tej okazji zaproszono specjalnego gościa z Krainy Świetlików – Pompona. Jest to wesoły, niebieski stworek kochający dzieci i cieszący się wśród nich ogromną popularnością. Nieprzypadkowo to właśnie Pompon będzie wspierał akcję, gdyż jest on prawdziwym miłośnikiem słodyczy. Tym razem jednak dla dobra dzieci i ich rodzin powściągnie swoją żarłoczność, dzieląc się z innymi swoimi zapasami.

Zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych sosnowiczan organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji, jak np. profesjonalne malowanie twarzy.

Stowarzyszenie Moc Wsparcia działa od kilku lat na terenie Sosnowca. Zasłynęło głównie programem Kraina Świetlików, ale jego członkowie organizują również bezpłatne warsztaty rozwojowo-wychowawcze dla rodziców, szkolenia dla specjalistów, a także festyny i happeningi.
Akceptuję
x